Formalizada Suministros

Subministrament d’un equip de fresatge mecànic de PCBs sobre substrats de diversos espessors per als laboratoris de l’Escola d’Enginyeria de Telecomunicació i Aeroespacial de Castelldefels (EETAC) del Campus del Baix Llobregat de la UPC

Expediente: SU300000SA2026001

Contrato de suministros formalizado por Universitat Politècnica de Catalunya en Barcelona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 31700000. Adjudicado el 5 mar 2026 a Ángel Manuel Martínez Palomar. Se recibió 1 oferta.

28.550
Presupuesto base
28.550
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
31700000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:30
Fecha límite
16 feb 2026, 14:00
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Ángel Manuel Martínez Palomar
NIF
19891760A
Importe
28.394
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:40

Mismo sector y zona (31 en Barcelona)

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta 2463/2026: CT/SB-04726

L’objecte del contracte és el lloguer, transport, muntatge, manteniment, legalització, desmuntatge i recollida de diferents motius nadalencs d’enllumenat ornamental per al guarniment dels carrers del municipi durant les campanyes de Nadal i la festa gastronòmica anomenada Tast Tiana.

64.384 €

Abierta 153/2026/0006.

Subministrament en règim de lloguer, instal·lació, manteniment, connexió, desconnexió i desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc i d’altres decoracions als carrers, places i equipaments municipals de Cerdanyola del Vallès

715.392 €

Abierta 905417/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

21.205 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

Abierta 2026/6434

Subministrament, en règim de lloguer, dels elements lumínics nadalencs, que inclou instal.lació, posada en servei, manteniment, desmuntatge i retirada dels mateixos

57.400 €

Abierta 2026/000034311

El contracte té per objecte els treballs continguts en el Projecte Executiu de substitució dels projectors existents per projectors LED i reforma elèctrica del bar del Camp Municipal d'Esports del Centenari. Els treballs a executar a l'equipament consistiran en la substitució dels equips actuals d'enllumenat del camp, per equips nous amb tecnologia LED proporcionant una millora en quant a consums i eficiència, i l'actualització de la instal·lació elèctrica de baixa tensió exclusivament a la zona del bar.

75.490 €

Abierta SEC 2025 108

Contractació del subministrament, en règim de lloguer, dels elements d'ornamentació de Nadal de Sant Just Desvern i del servei d’instal·lació, manteniment i desmuntatge.

148.760 €

Abierta 16118628

Fabricació de transformador de centre de transformació L9 per a càrrega de BUS

120.000 €

Más licitaciones de Universitat Politècnica de Catalunya