Formalizada Suministros

Subministrament d'un difractòmetre de raigs-x de pols, detector d'àrea i programes per a la interpretació itractament de dades per al Servei de Recursos Científics i Tècnics de la URV, mitjançant 3 lots EXP. PL SU 27/20

Expediente: SU 0027/20 (licitat amb el núm. SU0027/20)

Subministrament d'un difractòmetre de raigs-x de pols, detector d'àrea i programes per a la interpretació itractament de dades per al Servei de Recursos Científics i Tècnics de la URV, mitjançant 3 lots

285.840
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
12 mar 2021, 11:33

Organismo contratante

Universitat Rovira i Virgili

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2021
Anuncio de Pliegos 12 mar 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 mar 2021
Anuncio de Formalización 12 mar 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Universitat Rovira i Virgili

En la misma provincia (Tarragona)