En evaluacion Suministros

Subministrament d’un camió recol·lector compactador de residus

Expediente: CCS12025000088

Constitueix l’objecte d’aquest contracte el subministrament d’un camió recol·lector compactador bicompartimentat per a la recollida de residus sòlids urbans, amb capacitat per a recollir de manera diferenciada dues fraccions de residus (per exemple, orgànics i inorgànics) en una sola ruta, garantint la separació i el transport segur fins al punt de gestió o valorització.

305.785
Presupuesto base
305.785
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
22 dic 2025, 11:36

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 dic 2025
Anuncio de Pliegos 22 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)