Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D’UN BUGGY PER A ÚS EXCLUSIU DE LA GENT GRAN I/O AMB PROBLEMES DE MOBILITAT, PER LA TRANSFORMACIÓ DE LA MOBILITAT MUNICIPAL, DINS DEL PLA DE RECUPERCIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT PELS FONS NEXT GENERATION EU

Expediente: X2024003202

L’objecte del contracte és el subministrament d’un carret de golf/”buggy” per a ús exclusiu de la gent gran i/o amb problemes de mobilitat, amb l’objectiu d’assegurar la mobilitat d’aquests col·lectius a nivell turístic al llarg del municipi, amb carrers empedrats i amb pujades.

24.700
Presupuesto base
24.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cadaqués, Girona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2025, 11:00

Organismo contratante

Ajuntament de Cadaqués

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2025
Anuncio de Pliegos 10 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 10 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cadaqués

En la misma provincia (Girona)