Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D’ESTACIONS DE REPARACIÓ I NETEJA DE BICICLETES, DINS DEL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT PELS FONS NEXT GENERATION EU

Expediente: X2024003205

L’objecte del present contracte és l’adquisició d’unes estacions (kits) per a la reparació i neteja de bicicletes per al municipi de Cadaqués, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat pels fons Next Generation EU.

21.475
Presupuesto base
21.475
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cadaqués, Girona (Cataluña)
Publicación
25 jul 2025, 13:30

Organismo contratante

Ajuntament de Cadaqués

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jul 2025
Anuncio de Pliegos 25 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 jul 2025
Anuncio de Formalización 25 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Cadaqués

En la misma provincia (Girona)