Formalizada Suministros

Subministrament d’equips portàtils o convertibles i accessoris i serveis associats per l’Oficina de Gestió de despeses de recerca , necessaris per al desenvolupament de les tasques dels grups i projectes de recerca.En concret, les necessitats són per una banda el subministrament d’equips i per una altra banda el servei de reparació de fora de garantia (sense peces) i el servei de gestió de la garantia del fabricant i extensions de garantia.

Expediente: ESP04/CSUC2301/C2

Contrato de suministros formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 30200000. Adjudicado el 22 may 2026 a PISTA CERO SL. Se recibieron 2 ofertas.

42.000
Presupuesto base
42.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
30200000
Publicación
27 jul 2026, 17:46
Fecha límite
18 may 2026, 16:00
Duración
11 meses

Adjudicación

Adjudicatario
PISTA CERO SL
NIF
B58790122
Importe
42.000
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 18 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:25