Adjudicada Suministros

Subministrament d'equip per a l'anàlisi del moviment destinats a diferents centres hospitalaris del SISCAT dins del Projecte de millora de l'atenció sanitària a pacients amb malalties minoritàries i ELA, a càrrec del fons Mecanisme per a la Recuperació i la Resiliència (MRR)

Expediente: SCS-2026-440

Contrato de suministros adjudicado por Servei Català de la Salut (CatSalut). Categoría CPV 33183000. Adjudicado a Origen Biomédica, SL. Se recibió 1 oferta.

32.550
Presupuesto base
32.550
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
33183000
Publicación
14 abr 2026, 12:06
Fecha límite
28 abr 2026, 12:00

Adjudicación

Adjudicatario
Origen Biomédica, SL
NIF
B27836311
Importe
32.515
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2026
Anuncio de Pliegos 14 abr 2026
Fin Plazo Presentación 28 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Servei Català de la Salut (CatSalut)