Abierta Sin plazo publicado Servicios

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment de control de presencia i portal del treballador de la divisió d’Aigües de Reus

Expediente: SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal

110.640
Presupuesto base
110.640
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 15:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Reus Serveis Municipals, S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Reus Serveis Municipals, S.A.

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal

66.232 €

Abierta 937 RSM

Mantenimiento, soporte y evolución de la solución de gestión financera y logística SAP

524.636 €

Formalizada AT26093_O

Execució de les obres de renovació de la xarxa d'abastament c/ Escultor Rocamora

219.994 €

Formalizada AT25381_O

L’ objecte del present contracte la regulació de la contractació, promoguda per Aigües, divisió de Reus Serveis Municipals, SA per a l’execució de les obres de renovació de la xarxa d’abastament del c/Gredos i c/Guadarrama.

314.137 €

Adjudicada SI26007

Contracte basat en l'Acord marc de subministrament d'equips informàtics i de serveis associats amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2024.01 – Lot 1) de l'ACM, per a l'adquisició; en la modalitat de compra, de diferents equips, la seva posta en marxa i la migració de dades des dels equips antics (EXP. 2024.01 – Lot 1) (Codi expedient intern SI26007)

22.534 €

En la misma provincia (Tarragona)