Formalizada Suministros

Subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, mitjançant contracte basat en Acord marc exp. 2017.02

Expediente: 1488/2020

Mitjançant acord de la Junta de Govern en sessió de data 10.06.2021 es va acordar l'adjudicació del contracte de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, mitjançant contracte basat en Acord marc de l'ACM (exp. 2017.02).

5.247
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
Lugar de ejecución
Santa Oliva, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2025, 16:35

Organismo contratante

Ajuntament de Santa Oliva

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2025
Anuncio de Pliegos 22 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 may 2022
Anuncio de Formalización 22 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17