Abierta 16 sep 2026 (15d 8h) Suministros

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

Expediente: 2026/052 (49/2026/CONT)

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Granollers en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 35815100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

52.540
Presupuesto base
63.048
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35815100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 14:03
Fecha límite
16 sep 2026, 14:00 (15d 8h)
Duración
1 año

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Adjudicada 2026/3120 _2

Contracte basat en l’acord marc de sistemes de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (LOT 2 Exp. 2023.08 de l’ACM)

3.224 €

Adjudicada 2026/3120 _1

Contracte basat en l’acord marc de sistemes de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (LOT 1 Exp. 2023.08 de l’ACM)

26.444 €

Formalizada 15964/2025

Subministrament i instal·lació d'un sistema de telegestió del reg dels espais verds de la ciutat com a millora de l'actual sistema existent, inclòs el manteniment de la instal·lació

206.552 €

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers