Abierta 18 sep 2026 (15d 8h) Suministros

Subministrament d'equipaments per a la detecció de dispositius electrònics en entorns controlats de la Diputació de Barcelona

Expediente: 2026/0022492

Contrato de suministros publicado por Diputació de Barcelona en Barcelona. Duración del contrato: 75 días. Categoría CPV 35120000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 18 sep 2026.

58.500
Presupuesto base
58.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
35120000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 08:04
Fecha límite
18 sep 2026, 14:00 (15d 8h)
Duración
75 días

Organismo contratante

Diputació de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta 2026/052 (49/2026/CONT)

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

52.540 €

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Adjudicada 2026/3120 _2

Contracte basat en l’acord marc de sistemes de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (LOT 2 Exp. 2023.08 de l’ACM)

3.224 €

Adjudicada 2026/3120 _1

Contracte basat en l’acord marc de sistemes de subministrament d’uniformitat de policia local i vestuari de brigada municipal amb destinació a les entitats locals de Catalunya (LOT 1 Exp. 2023.08 de l’ACM)

26.444 €

Más licitaciones de Diputació de Barcelona

Abierta 2026/0023581

Subministrament de dos carretons elèctrics retràctils amb càmera destinats a les naus logístiques 8 i 9 de la Diputació de Barcelona ubicades al Pont de Vilomara i Rocafort.

90.000 €

Abierta 2026/0013420

Subministraments de grues, lliteres i cadires d’higiene per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona

73.990 €

Abierta 2026/0009230

Cessió del dret d’ús d’una plataforma que posi a disposició dels usuaris accions formatives en línia adreçades al personal de la Diputació de Barcelona i dels ens locals

90.000 €

Abierta 2026/0010839

Concurs de projectes, amb intervenció de jurat, per a la selecció d’una proposta d’intervenció, que servirà de base per a la contractació dels serveis de redacció del Projecte bàsic i d’execució, certificació d’eficiència energètica de l’edifici, posterior direcció d’obra, direcció d’execució d’obres i monitorització de la “Rehabilitació de l’edifici d’habitatges de la Plaça de la República, 9 de Montesquiu sota l’estàndard Passivhaus”.

255.130 €

Abierta 2026/0010839

Concurs de projectes, mitjançant procediment restringit a cinc concursants, amb intervenció de jurat, per a la selecció d’una proposta d’intervenció, que servirà de base per a la contractació dels serveis de redacció del Projecte bàsic i d’execució, certificació d’eficiència energètica de l’edifici, posterior direcció d’obra, direcció d’execució d’obres i monitorització de la “Rehabilitació de l’edifici d’habitatges de la Plaça de la República, 9 de Montesquiu sota l’estàndard Passivhaus”.

199.275 €