Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D’EQUIPAMENT INFORMÀTIC PER ALS NOUS TÈCNICS PER AL DESENVOLUPAMENT DELS PROJECTES DE FONS DE TRANSICIÓ NUCLEAR

Expediente: 103/2025

En data 13 de setembre de 2024 el COPATE va presentar una sol·licitud de subvenció directa a càrrec del Fons de Transició Nuclear (FTN), en la qual es van presentar dues propostes independents: el Pla d’actuacions per impulsar la Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre, i l’Smart Rural Ebreterritori – Electromobilitat.\nPosteriorment, el 23 de desembre de 2024, el Govern autoritza la concessió de la subvenció sol·licitada.\nPer tal d’executar les actuacions previstes en aquests dos programes finançats pels FTN, pròximament s’incorporaran al COPATE tres tècnics de projectes, als quals és necessari dotar del material informàtic necessari per a que puguin dur a terme el desenvolupament de les accions contemplades als esmentats projectes.\nL’objecte del contracte consistirà en la contractació del subministrament d’ordinadors portàtils, monitors i accessoris per a les noves incorporacions de tècnics previstes, per al desenvolupament de les accions dels dos programes presentats, finançats pel FTN.

3.000
Presupuesto base
3.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tortosa, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 abr 2025, 15:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2025
Anuncio de Pliegos 16 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 mar 2025
Anuncio de Formalización 16 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Adjudicada 410/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans i el seu transport”.

234.000 €

Adjudicada 376/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans”.

115.000 €

Formalizada 320/2025

L’objecte del present contracte és el manteniment de la plataforma d’administració electrònica que actualment té implantada el Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l’Ebre (COPATE) per a tota la seva gestió administrativa i organitzativa, la qual incorpora els components i funcionalitats necessàries que permeten tant el compliment del marc legal vigent com l’adequació a les normes tècniques d’interoperabilitat i seguretat. Així mateix, també constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques per a la contractació dels serveis que siguin necessaris per al manteniment, en les seves diferents modalitats, de la plataforma contractada.

56.900 €

Adjudicada 165/2026

Servei de neteja dels centres de treball del COPATE a Roquetes i a Deltebre

46.368 €

Adjudicada 165/2026

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de neteja integral de les instal·lacions dels centres de treball del Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE), ubicats als municipis de Roquetes i de Deltebre, incloent-hi totes les dependències, espais comuns, zones de treball, despatxos, sales de reunions, lavabos, magatzems i qualsevol altre espai que formi part de les instal·lacions.

23.184 €

En la misma provincia (Tarragona)