Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D’EQUIPAMENT INFORMÀTIC PER A L’AJUNTAMENT D’OLOT

Expediente: CCS12025000085

Constitueix l’objecte d’aquest contracte el subministrament d’equipament informàtic (ordinadors de sobretaula i portàtils) per a diferents dependències municipals.

59.990
Presupuesto base
59.990
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
2 feb 2026, 09:46

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 feb 2026
Anuncio de Pliegos 2 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 ene 2026
Anuncio de Formalización 2 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)