En evaluacion Suministros

Subministrament del material per a la realització de tècniques d’Immunohistoquímica, de farmacodiagnòstic, i d’histoquímica, així com la cessió, durant la vigència del contracte, de l’equipament i manteniment necessaris per a la realització d’aquestes tècniques per a la Corporació de Salut del Maresme i la Selva

Expediente: CSMS 8/26-D

Contrato de suministros en evaluación por Corporació de Salut del Maresme i la Selva. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 33696500.

239.700
Presupuesto base
862.920
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33696500
Publicación
24 jun 2026, 12:00
Fecha límite
24 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jun 2026
Anuncio de Pliegos 24 jun 2026
Fin Plazo Presentación 24 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Corporació de Salut del Maresme i la Selva