Formalizada Suministros

Subministrament del fungible necessari per realitzar la tècnica Hipec pel tractament del Carcinoma de Peritoneu pel servei de Cirurgia general de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta.

Expediente: CS/AH04/1101460570/26/PNSP

Contrato de suministros formalizado por Institut Català de la Salut (ICS) en Girona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 33140000. Adjudicado el 18 feb 2026 a FERRER FARMA, S.A.. Se recibió 1 oferta.

84.000
Presupuesto base
84.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
33140000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:37
Fecha límite
3 feb 2026, 15:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
FERRER FARMA, S.A.
NIF
A08707234
Importe
84.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:44

Mismo sector y zona (33 en Girona)

Abierta SCS-2026-720

Subministrament de dos carros per a torre de laparoscòpia 4K i d'un carro per a torre d'endoscòpia, destinat al bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Doctor Josep Trueta.

16.452 €

Abierta CS/AH04/1101480638/26/AMUP

Subministrament de bisturís endoscòpics per al servei de digestiu de l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta.

10.500 €

Abierta CS/AH04/1101480583/26/PO

Subministrament d’un respirador neonatal de cures intensives dirigit al servei de pediatria de l’Hospital Universitari de Girona doctor Josep Trueta

17.106 €

Abierta SCS-2026-719

Subministrament de dues plataformes i carros de transferència addicionals per al bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Doctor Josep Trueta.

13.750 €

Adjudicada CS/AH04/1101454244/26/AMUP

Subministrament dels productes de nutrició enteral per a l'Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta de l'Institut Català de la Salut(ICS) i per a l'Institut d'Assistència Sanitària(IAS), i dietes i equips per al pacients amb dispensació domiciliària de l'ICS

Formalizada CS/AH04/1101479184/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de cobertes estèrils per a mantenir l’asèpsia del microscopi quirúrgic pel servei de neurocirurgia de l’Hospital Universitari de Girona doctor Josep Trueta

145.200 €

Formalizada CS/AH04/1101475294/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament d’ureteroscopis flexibles pel Servei d’Urologia de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

166.800 €

Formalizada CS/AH04/1101478137/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de tubs d’insuflació per a la torre de laparoscòpia i cables d’alta freqüència bipolar per al ressector dels Quiròfans de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

240.037 €

Formalizada CS/AH04/1101473532/26/PNSP

Acord marc pel subministrament de megapròtesis articulars amb recobriment de plata per a la Unitat de Traumatologia de l’Hospital Trueta de Girona.

937.096 €

Formalizada CS/AH04/1101473478/27/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de reactius de MLPA per al Laboratori Clínic territorial de l’Hospital Universitari De Girona Doctor Josep Trueta

24.022 €

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)