Abierta Sin plazo publicado Suministros

Subministrament de vehicles per al CAT

Expediente: 304/2025 (v2)

L’objecte del contracte és la prestació del subministrament de vehicles nous, en règim de rènting, per al Consorci d’Aigües de Tarragona (CAT), estructurat en dos lots: el lot 1, corresponent als vehicles de la categoria I; i el lot 2, corresponent als vehicles de les categories II, III, IV i V. El contracte inclou inicialment el subministrament de 19 vehicles de la flota actual, estructurats en cinc categories funcionals, amb les tipologies i tecnologies següents: I – SUV gamma mitja-alta 3. II - SUV gamma mitja 4. III - Turisme gamma mitja 5. IV - Furgoneta 4. V – Pick-up 3. TOTAL 19 vehicles.

770.040
Presupuesto base
147.960
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 11:26
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 jun 2026, 12:10