Formalizada Suministros

Subministrament de tres vehicles que formen part de cada lot, com la seva homologació per transformació policial per a la guàrdia urbana de Lleida. - Lot 1:Subministrament d’un (1) vehicle nou tipus furgoneta bàsica amb equipació policial discreta. - Lot 2: Subministrament d’un (1) vehicle nou tipus furgoneta d’intervenció, amb equipació policial específica. - Lot 3: Subministrament d’un (1) vehicle quilòmetre zero de matriculació posterior a l’1 d’abril de 2025, tipus tot terreny híbrid endollable, amb tracció 4x4,amb equipament especial per patrullatge, logotipat per la Guàrdia Urbana.

Expediente: SUB_OBE_2025_0006

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Lote 1. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 34114200. Adjudicado el 30 sep 2025 a LLEIDA CAR, S.L.. Se recibió 1 oferta.

135.537
Presupuesto base
135.537
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34114200
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
21 jul 2025, 12:00
Duración
2 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
LLEIDA CAR, S.L.
NIF
B25263153
Importe
31.283
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 jul 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:46

Mismo sector y zona (34 en Lleida)

Abierta 863/2026

Subministrament d’un vehicle destinat al servei públic comarcal de transport adaptat per a persones amb dificultats de mobilitat

72.115 €

Abierta SUB_OBE_2026_0012

Subministrament del material necessari per poder portar a terme el manteniment de la xarxa de semàfors i de la xarxa de càmeres de trànsit de la ciutat de Lleida.

81.472 €

Abierta SUB_OBE_2026_0018

El objeto de la presente licitación mediante procedimiento abierto será el suministro de tres (3) vehículos policiales nuevos con tracción 4x4 para el servicio de la Guardia Urbana del Ayuntamiento de Lleida, mediante la modalidad de arrendamiento (rénting), así como su necesaria transformación para que sean plenamente operativos, garantizando además su mantenimiento y las eventuales reparaciones que requieran.

360.000 €

Abierta SER_OBE_2026_0017

El objeto del presente procedimiento es la contratación, en los términos y condiciones establecidos en el pliego de prescripciones técnicas, del servicio de mantenimiento y reparación de averías de la flota de vehículos municipales (turismos, furgonetas, vehículos todoterreno, motocicletas, camiones y remolques) propiedad del Ayuntamiento de Lleida.

444.345 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000349

Subministrament de recanvis específics per a la reposició d’elements en unitats sèrie 312 (FLIRT) d'FGCRAIL (Ref: NS62/26)

46.888 €

En evaluacion 198/2023

Subministrament, d’una màquina escombradora d’arrossegament, per la realització dels serveis de neteja viaria. Concretament, els treballs a realitzar per la referida màquina són els següents: neteja viaria i dels carrers del municipi de Torres de Segre; així com la neteja de parcs, places i recintes públics dins de la referida localitat.

52.313 €

En evaluacion 84/2026

L’objecte d’aquest procediment de contractació és el subministrament d’un vehicle nou tipus furgoneta gran de passatgers, batalla llarga i sostre alt en modalitat de rènting, amb les especificitats tècniques mínimes i obligatòries establertes al Plec de Prescripcions Tècniques (PCT), les quals tenen la consideració de requisits mínims imprescindibles. El contracte té per finalitat donar suport logístic al desplaçament dels esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva del Parc Olímpic del Segre.

51.600 €

En evaluacion 1974/2026

El objecto del contrato es el suministro e instalación de señalización direccional y turística para vehículos y viandantes en el municipio de la Seu d'Urgell. La resente actuación deriva del estudio de señalización direccional y turística para vehículos y peatones de la Seu d'Urgell, redactado por Proyekta diseño y comunicación, con fecha septiembre de 2025, y que pretende actualizar la señalización del municipio, la cual está desactualitzada desde su instalación en 1995.

212.566 €

En evaluacion 3980/2025B

L’objecte del contracte és el subministrament, en règim d’arrendament temporal, de casetes modulars aïllades i climatitzades i altres elements auxiliars com tanques de vianants i calefactors dièsel, destinats als actes i esdeveniments organitzats per l’Ajuntament d’Alcarràs, especialment les festes majors d’hivern i d’estiu. El subministrament comprendrà, entre d’altres, el lloguer, les tasques de trasllat, i col·locació de dels elements. També s’hi entén inclòs en el preu, l’assistència i els serveis de personal tècnic qualificat i/o auxiliar necessaris, així com tots els elements materials i assegurances. Respecte dels espais, les dates i els horaris de muntatge i desmuntatge, seran indicats pel responsable del contracte amb prou antelació.

4.231 €

En evaluacion IEEC/148/2026

El present contracte té per objecte el subministrament d’una estació d’aterratge i un dron operable remotament, incloent el software de control i la formació en el seu ús per al personal tècnic de l’OdM. L'abast tècnic consta al plec de descripcions tècniques.

28.370 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €