Formalizada Suministros

Subministrament de tres servidors per a l'entorn de virtualització d'escriptoris

Expediente: X2024005346

Subministrament de 3 servidors per a substituir el clúster que dona servei a l'entorn de virtualització d'escriptoris, conformat per 4 servidors.

39.700
Presupuesto base
39.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
26 may 2025, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2025
Anuncio de Pliegos 26 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 may 2025
Anuncio de Formalización 26 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)