Adjudicada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE TAPES DE POLIURETÀ PER AL TANCAMENT DE NÍNXOLS DELS CEMENTIRIS MUNICIPALS DE GIRONA

Expediente: 2025021632

L'objecte del contracte és el subministrament de tapes de poliuretà per al tancament de\nnínxols dels cementiris municipals de Girona.

7.025
Presupuesto base
7.025
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 12:44

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)