Adjudicada Suministros

Subministrament de suports de bicicletes i plataformes de desembarcament per als telecadires de les estacions d’esquí d’Espot i Port Ainé, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat pels fons Next Generation EU

Expediente: 4342/2024

Subministrament de suports de bicicletes i plataformes de desembarcament per als telecadires de les estacions d’esquí d’Espot i Port Ainé, relatives a l’actuació 2: Adaptació de les pistes d’esqui al canvi climàtic, de l’eix 1: Transció verda i sostenible, del projecte Bike Natura – Aventura Pallars Sobirà”, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat pels fons Next Generation EU

174.925
Presupuesto base
174.925
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Pallars Sobirà, Lleida (Cataluña)
Publicación
16 dic 2025, 09:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 dic 2025
Anuncio de Pliegos 16 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pallars Sobirà

En la misma provincia (Lleida)