Formalizada Suministros

Subministrament de sistema electrònic mesurador d’estructures i carrosseries 3D del centre Institut Pere Martell

Expediente: 43006630/2026/20

Contrato de suministros formalizado por Centres educatius - Serveis Territorials a Tarragona en Tarragona. Categoría CPV 38548000. Adjudicado el 26 may 2026 a J.C.RENAU AUTOMOCIÓN, S.L.. Se recibió 1 oferta.

24.500
Presupuesto base
24.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
38548000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 abr 2026, 12:04
Fecha límite
4 may 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
J.C.RENAU AUTOMOCIÓN, S.L.
NIF
B66822552
Importe
24.450
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Centres educatius - Serveis Territorials a Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 abr 2026
Anuncio de Pliegos 20 abr 2026
Fin Plazo Presentación 4 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (38 en Tarragona)

Abierta SU 54/26

Subministrament d’Analitzador de xarxes en banda mil·limètrica per al Departament d’Enginyeria Electrònica, Elèctrica i Automàticade la Universitat Rovira i Virgili(Exp. núm. SU 54/26)

100.382 €

Abierta C046_26

L'objecte del present contracte és el subministrament, manteniment i evolució del sistema de localització GPS de la flota de vehicles d’EMATSA, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de condicions tècniques regulador d’aquest contracte.

7.200 €

Abierta PTOP-2026-329

Subministrament d'un analitzador portàtil per a la determinació de contaminants a l'atmosfera en situacions d'emergències associades al Pla d'Emergència Exterior del Sector Químic de Tarragona (PLASEQTA)

79.000 €

Formalizada SU 64/26

Subministrament i instal·lació d’un espectròmetre de Laser Flash Photolysis, nanosecond Transient Absoroption Spectroscopy i Life induced Fluorescense (CE-SDA SU 64/26) (SDA CSUC 23/02)

285.000 €

En evaluacion EXP 23-2026

El objeto del presente contrato es la adquisición de los elementos necesarios para la actualización de un espectrómetro de Resonancia Magnética Nuclear de 500 MHz con sonda enfriada criogénicamente para el Instituto Catalán de Investigación Química.

1.037.000 €

En evaluacion 56/26

Subministrament d'un sistema analític per a la monitorització fisiològica de la maduració del raïm per a la Universitat Rovira i Virgili (URV) SU 56/26

20.000 €

Formalizada 43003653/2026/79

Subministrament de l’equip TGA (Termogravimètric), instal·lació, posada en funcionament i garantia del material necessari de l’Institut Comte de Rius de Tarragona

70.000 €

Formalizada C031_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació al Laboratori d’Ematsa d’un Analitzador de flux continu automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

60.000 €

Formalizada AT26154

Prestació del subministrament de fungibles, recanvis i altre material pel laboratori d’Aigües de Reus per poder realitzar les analítiques per garantir la continuïtat del servei

43.744 €

Formalizada C027_26

L'objecte del present contracte son el subministrament i instal·lació d’un analitzador discret multiparamètric automatitzat pel Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte

70.000 €