Formalizada Suministros

Subministrament de recanvis de les torres de refrigeració de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta.

Expediente: CS/AH04/1101471173/26/PNSP

Contrato de suministros formalizado por ICS - Gerència de compres en Girona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 31140000. Adjudicado el 21 may 2026 a TORRAVAL COOLING S.L.. Se recibió 1 oferta.

22.608
Presupuesto base
22.608
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
31140000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 14:04
Fecha límite
11 may 2026, 16:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
TORRAVAL COOLING S.L.
NIF
B48926422
Importe
21.960
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación 11 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (31 en Girona)

Abierta 935/2026

L’objecte d’aquesta concessió demanial és l’adjudicació de l’ús privatiu per a la instal·lació, gestió i explotació de quatre nous punts de recàrrega de vehicles elèctrics de Pals, d’acord amb les condicions i característiques que figuren en el PCAP i el projecte bàsic i executiu aprovat inicialment pel Decret núm.804/2026, de 5 de juny (exp.núm.670/2026).

74.750 €

Formalizada GRO-39/2026

Modificación Contador Agua Acometida Provisional

310 €

Adjudicada 28/2026

Subministrament i muntatge de sistema de trucada sense fils

20.351 €

En evaluacion X2026000684

Subministrament “Motius d’il·luminació LED per a l’ornamentació nadalenca de l’Ajuntament de Peralada” adreçat al conjunt de la ciutadania.

32.926 €

En evaluacion GRO-182/2026

Sustitución De Rectificadores Para Cabinas De Alta Tensión

149.999 €

Formalizada 4.26/43110.0109

Pedido nº 8 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV.Remodelación CCTV Estación Girona Red Convencional

268.160 €

Formalizada 2.26/43110.0102

Pedido nº 7 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV Instalación y Cableado Sistema de CCTV Estación Girona AV

412.273 €

En evaluacion 2026/3472

Contratación del suministro y instalación de la iluminación de Navidad del municipio de Calonge i Sant Antoni

259.692 €

Adjudicada 2026/7030

Contractació subministrament de material elèctric, de lampisteria i d'il·luminació de l'enllumenat públic i dels edificis municipals de Calonge i Sant Antoni.

90.000 €

Adjudicada 2026/0702

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 3 SUBMINISTRAMENT D'APARELLS ELECTRÒNICS PER A LA POLICIA LOCAL (emissores) i adjudicació de contracte basat

14.112 €