Formalizada Suministros

Subministrament de reactius per l’anàlisi molecular a la Fundació Institut d’Investigació Biomèdica de Bellvitge, garantint la seva plena operativitat durant tot el període de vigència del contracte.

Expediente: PCP-2557

Contrato de suministros formalizado por Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 33696500. Adjudicado el 23 feb 2026 a WERFEN ESPAÑA SAU. Se recibió 1 oferta.

29.822
Presupuesto base
29.822
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
33696500
Publicación
10 mar 2026, 16:03
Fecha límite
9 ene 2026, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
WERFEN ESPAÑA SAU
NIF
A28114742
Importe
29.822
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 mar 2026, 04:11

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta IVALUA-2027-1

Servei d’auditoria financera i de compliment de la legalitat a Ivàlua

39.615 €

Abierta IVALUA-2027-1

L’objecte del contracte és la realització dels serveis d’auditoria dels comptes anuals que inclou tots els estats econòmics, patrimonials i pressupostaris que determina el Pla general de comptabilitat sota els que l’entitat presenta els comptes anuals i addicionalment els que s’estableixen a la normativa de comptabilitat pública de la Generalitat en desenvolupament d’aquests, a realitzar amb caràcter anual, així com la realització de l’auditoria de compliment de la normativa d’aplicació, amb caràcter biennal.

21.211 €

Abierta F25.059CN

F25.059CN - SERVEIS D’ANÀLISIS DE FRAGMENTÒMICA DE L’ADN LLIURE CIRCULANT MITJANÇANT LA SEQUENCIACIÓ DEL GENOMA COMPLET PEL PROJECTE DE RECERCA PI25/00197, EN FUNCIÓ DE LES NECESSITATS, PER A LA FUNDACIÓ DE RECERCA CLÍNIC BARCELONA- INSTITUT D'INVESTIGACIONS BIOMÈDIQUES AUGUST PI I SUNYER (FRCB-IDIBAPS).

163.800 €

Abierta F25.059CN

Serveis d’anàlisis de la fragmentòmica de l’ADN lliure circulant (cfDNA) mitjançant la seqüenciació del genoma complet (WGS) a partir de material procedent de pacients amb carcinoma hepatocel·lular pel projecte de recerca PI25/00197 “Medicina de Precisión No Invasiva en Carcinoma Hepatocelular: Monitorización Dinámica con Fragmementoma de cfDNA y Biomarcadores Sanguíneos para Optimizar la Inmunoterapia (FREESIA)” de la Fundació de Recerca Clínic Barcelona-Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer.

136.500 €

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €