Formalizada Suministros

Subministrament de reactius, medis de cultiu, material fungible, plaques preparades per microbiologia i envasos de mostreig

Expediente: 2021/168

Contractació administrativa del subministrament de reactius, medis de cultiu, material fungible, plaques preparades per microbiologia i envasos de mostreig per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, situat a la carretera de Riudaura número 94 d'Olot, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb varis licitadors.

79.282
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
27 abr 2022, 12:49

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 abr 2022
Anuncio de Pliegos 27 abr 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 abr 2022
Anuncio de Formalización 27 abr 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)

En la misma provincia (Girona)