En evaluacion Suministros

Subministrament de reactius, material fungible, equips i altre material associat a aquests i necessàriament complementari, incloent el seu manteniment, per a la realització de proves de PCR a temps real a l'àrea de Microbiologia, Hematologia i Anatomia Patològica del Consorci del Laboratori Intercomarcal de l’Alt Penedès, l’Anoia i el Garraf (CLILAB Diagnòstics) i del laboratori de l’Hospital de la Cerdanya, amb cessió d’instrumentació i d’equips necessaris per a la realització de les determinacions especificades a l’Annex I. Activitat estimada per centre present al plec de prescripcions tècniques.(CLILAB 2026-04)

Expediente: CLILAB 2026-04

Subministrament de reactius, material fungible, equips i altre material associat a aquests i necessàriament complementari, incloent el seu manteniment, per a la realització de proves de PCR a temps real a l'àrea de Microbiologia, Hematologia i Anatomia Patològica del Consorci del Laboratori Intercomarcal de l’Alt Penedès, l’Anoia i el Garraf (CLILAB Diagnòstics) i del laboratori de l’Hospital de la Cerdanya, amb cessió d’instrumentació i d’equips necessaris per a la realització de les determinacions especificades a l’Annex I. Activitat estimada per centre present al plec de prescripcions tècniques.

7.628.300
Presupuesto base
7.628.300
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
14 may 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2026
Anuncio de Pliegos 14 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Consorci del Laboratori Intercomarcal de l'Alt Penedès,l'Anoia i el Garraf

Formalizada CLILAB PN-2026-01

Prestació dels serveis necessaris per a la implantació del mòdul de Direcció per Objectius (DPO) del programari Denario, així com la migració a l'entorn web dels mòduls d’Administració de Personal i Nòmina, incloent-hi el portal del treballador, i el subministrament de les llicències d'ús del sistema Denario en modalitat SaaS i el seu manteniment integral.

87.642 €

Adjudicada CLILAB PN-2026-01

Prestació dels serveis necessaris per a la implantació del mòdul de Direcció per Objectius (DPO) del programari Denario, així com la migració a l'entorn web dels mòduls d’Administració de Personal i Nòmina, incloent-hi el portal del treballador, i el subministrament de les llicències d'ús del sistema Denario en modalitat SaaS i el seu manteniment integral (CLILAB PN-2026-01)

164.191 €

En evaluacion CLILAB 2026-04

Subministrament de reactius, material fungible, equips i altre material associat a aquests i necessàriament complementari, incloent el seu manteniment, per a la realització de proves de PCR a temps real a l'àrea de Microbiologia, Hematologia i Anatomia Patològica del Consorci del Laboratori Intercomarcal de l’Alt Penedès, l’Anoia i el Garraf (CLILAB Diagnòstics) i del laboratori de l’Hospital de la Cerdanya, amb cessió d’instrumentació i d’equips necessaris per a la realització de les determinacions especificades a l’Annex I. Activitat estimada per centre present al plec de prescripcions tècniques.

2.825.296 €

En evaluacion CLILAB S_2026-01

Subministrament, instal·lació, posada en funcionament i manteniment post-garantia de campanes dispensadores de formol, així com el subministrament de filtres, per al servei d’anatomia patològica del Consorci del Laboratori Intercomarcal de l’Alt Penedès, l’Anoia i el Garraf (CLILAB Diagnòstics) (CLILAB S_2026-01)

97.235 €

Formalizada CLILAB S_2026-01

Subministrament, instal·lació, posada en funcionament i manteniment post-garantia de campanes dispensadores de formol, així com el subministrament de filtres, per al servei d’anatomia patològica del Consorci del Laboratori Intercomarcal de l’Alt Penedès, l’Anoia i el Garraf (CLILAB Diagnòstics)

74.796 €