Formalizada Suministros

Subministrament de reactius i equipament per a la realització de determinacions automatitzades de les tècniques convencionals d’ immunohistoquímica, immunofluorescència, farmacodiagnòstic, histoquímica i hibridació in situ, específics per al servei d’Anatomia Patològica de l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta.

Expediente: CS/AH04/1101428718/25/AMUP

Subministrament de reactius i equipament per a la realització de determinacions automatitzades de les tècniques convencionals d’ immunohistoquímica, immunofluorescència, farmacodiagnòstic, histoquímica i hibridació in situ, específics per al servei d’Anatomia Patològica de l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta.

3.214.000
Presupuesto base
2.362.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
26 jun 2025, 14:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 jun 2025
Anuncio de Pliegos 26 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 may 2025
Anuncio de Formalización 26 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)

En la misma provincia (Girona)