Adjudicada Suministros

Subministrament de productes per impartir cursos amb la metodologia Insights Discovery

Expediente: 8004330008-2025-0021926

L'objecte del contracte és el subministrament del material necessari per programar 12 edicions del curs d’eficàcia i desenvolupament personal i professional, mitjançant la metodologia d’Insights Discovery.

23.904
Presupuesto base
23.904
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 11:10

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:41

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)