Subministrament de productes i material de neteja per la Residència d'Avis Lillet
Expediente: 28/2025
Adquisició de productes de neteja i material de neteja necessaris per dur a terme la neteja de les instal.lacions de la Residència d'Avis de La Pobla de Lillet
16.207€
Presupuesto base
16.207€
Valor estimado
Detalles
- Procedimiento
- Simplificado abreviado
- Lugar de ejecución
- Pobla de Lillet, la (Cataluña)
- Publicación
- 11 jun 2025, 14:02
Organismo contratante
Estado del procedimiento
Anuncio de Licitación
11 jun 2025
Anuncio de Pliegos
11 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
16 abr 2025
Anuncio de Formalización
Más licitaciones de Fundació Residència d'Avis de la Pobla de Lillet
Adjudicada
30/2025
La necessitat de satisfer el subministrament de productes i material d'higiene personal per la Residència d'Avis Lillet.
5.372 €
Adjudicada
30/2025
Subministrament de productes i material d'higiene personal per la Residència d'Avis Lillet
5.372 €
Adjudicada
28/2025/1
Subministrament de productes i material de neteja per la Residència d'Avis Lillet
16.207 €