En evaluacion Suministros

Subministrament de productes d’alimentació i complements alimentaris per als animals que resideixen al Refugi dels Peluts, situat a la Partida Caparrella 123.

Expediente: SUB_OBE_2026_0003

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 15713000.

66.000
Presupuesto base
118.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
15713000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 16:04
Fecha límite
10 abr 2026, 12:00
Duración
2 años

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 06:27

Mismo sector y zona (15 en Lleida)

Formalizada 210/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament de pa i productes de pastisseria per a la residència d’Àger, gestionada per SUMAR, Serveis Públics d'Acció Social de Catalunya MP, SL

6.808 €

Formalizada 200/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament de productes d’alimentació en general pel centre de serveis rural de Maials, gestionat per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL

16.515 €

Formalizada 001/2026/4222/E190

L’objecte és l’atorgament de lallicència d’ús privatiu consistent en l’ocupació directa i temporal de superfície d’equipaments municipals per a la instal·lació: - De màquines automàtiques de begudes calentes. - De màquines automàtiques de begudes fredes. - De màquines automàtiques de begudes fredes i productes sòlids. - Fonts d’aigua .

Adjudicada 2026/44-2145

Disseny i la impartició de 8 cursos de formació per a la promoció de l’ocupació, la millora de competències i la professionalització de les dones, adreçats a la població femenina resident en municipis rurals d’una població igual o inferior a 5.000 habitants de les comarques de l’Alt Urgell, la Noguera, el Pallars Jussà i el Pallars Sobirà, dins del projecte SEDERURAL per a la sensibilització, el desenvolupament i el reequilibri de les zones rurals de la província de Lleida.

64.400 €

Formalizada 001/2026/977/E190

L’objecte és l’atorgament de la llicència d’ús privatiu consistent en l’ocupació directa i temporal de superfície d’equipaments municipals per a la instal·lació: - De màquines automàtiques de begudes calentes. - De màquines automàtiques de begudes fredes. - De màquines automàtiques de begudes fredes i productes sòlids. - De màquines automàtiques de plats sòlids saludables. - Fonts d’aigua .

Formalizada 14/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament de begudes per a les persones usuàries de la Residència d’Àger (Lleida) gestionada per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL.

5.729 €

Formalizada 001/2025/9937/E190

L’objecte d’aquesta licitació és l’atorgament d’ONZE (11) llicències d’ús privat del domini públic per la instal·lació de parades de venda no sedentària al mercat setmanal de Tàrrega.

Formalizada 10/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament de pastes i conserves per les persones usuàries de la Residència d’Avis de la Vall d’Àger del municipi d’Àger (Lleida) gestionada per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL.

16.606 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €