Abierta Sin plazo publicado Suministros

Subministrament de productes alimentaris per a la Residència Joaquime Blume, dependent de Consell Català de l'Esport

Expediente: CCE-2026-34

Subministrament de productes alimentaris per atendre les necessitats de la Residència Joaquim Blume, dependent del Consell Català de l’Esport, d'acord amb els lots següents: Lot 1 Carns i derivats, aus caça i ous Lot 2 Peix (fresc, semifresc i congelat) i altres productes alimentaris congelats i precuinats Lot 3 Fruita i verdura Lot 4 Embotits i formatges Lot 5 Lactis i iogurts, sucs de fruita i nèctars, altres, i cereals Lot 6 Miscel.lània

1.378.000
Presupuesto base
257.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Esplugues de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 may 2026, 14:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consell Català de l'Esport

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 may 2026
Anuncio de Pliegos 6 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Consell Català de l'Esport

Abierta CCE-2026-42

Servei de neteja instal·lacions Consell Català de l'Esport -actualment Departament d'Esports ES01

3.244.705 €

Abierta CCE-2026-42

Servicio de limpieza intalaciones Consell Català de l'Esport, de acuerdo con los lotes siguientes: Lote 1: Municipios de la demarcación de Barcelona; Lote 2 Municipios de la demarcación de Tarragona; Lote 3 Municipios de la demarcación de Lleida

300.436 €

Formalizada CCE-2026-351

Patrocini institucional de l'esdeveniment esportiu internacional EXTREME BARCELONA 2026, que tindrà lloc del 4 al 6 de setembre de 2026 al Parc del Fòrum de Barcelona fins al 30 de novembre amb el lliurament de la memòria del retorn del patrocini.

196.000 €

Formalizada CCE-2026-351

Patrocini institucional de l'esdeveniment esportiu internacional EXTREME BARCELONA 2026, que tindrà lloc del 4 al 6 de setembre de 2026 al Parc del Fòrum de Barcelona i de les accions de comunicació i suports de difusió nacionals i internacionals fins la 30 de novembre de 2026 amb el lliurament de la memòria de retorn del patrocini. L'esdeveniment integra competicions oficials de BMX Freestyle reconegudes per la Unió Ciclista Internacional (UCI), proves del circuit FIBA 3x3 i competicions d'altres disciplines d'esports urbans, com l'skateboarding, l'scooter i el breaking, amb participació d'esportistes d'àmbit nacional i internacional. L'esdeveniment és organitzat per SEVEN MARKETING ON SPORTS & LEISURE, SL., entitat titular dels drets d'organització, explotació comercial, comunicació i patrocini associats a l'EXTREME BARCELONA 2026. Aquest patrocini es durà a terme entre el Departament d’Esports a través del Consell Català de l’Esport, en qualitat de patrocinador, i SEVEN MARKETING ON SPORTS & LEISURE, SL.., en qualitat de patrocinat, en virtut dels drets d’exclusivitat esmentats, que impedeixen la concurrència competitiva.

196.000 €

Formalizada CCE-2026-231

Patrocini de les retransmissions en directe els dies 27 al 30 de maigi en diferit de l’esdeveniment singular i únic 9è TORNEIG INTERNACIONAL DE TENNIS EN CADIRA DE RODES TRAM BARCELONA OPEN a través dels diferents canals i plataformes digitals amb cobertura nacional i internacional fins al 31 d’agost de 2026 i activitats de patrocini, entre el CONSELL CATALÀ DE L’ESPORT, patrocinador, FUNDACIÓ PRIVADA JOHAN CRUYFF (JOHAN CRUYFF WELFARE FOUNDATION), com a patrocinat per raons d’exclusivitat.

30.000 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €