Formalizada Suministros

Subministrament de plaques determinació Legionel.la

Expediente: X2023000202

Contracte del subministrament de plaques preparades per microbiologia per la determinació de Legionella en aigua pel Laboratori Polivalent Garrotxa, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb únic licitador

28.382
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
29 dic 2023, 15:23

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 dic 2023
Anuncio de Pliegos 29 dic 2023
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 dic 2023
Anuncio de Formalización 29 dic 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)

En la misma provincia (Girona)