Formalizada Suministros

Subministrament de pastes i conserves per les persones usuàries de la residència municipal de Sant Joan de les Abadesses (Girona) gestionada per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL.

Expediente: 15/2026

Contrato de suministros formalizado por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL en Girona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 15850000. Adjudicado el 15 feb 2026 a PENEDES DISTRIBUCION ALIMENTARIA, S.A.. Se recibieron 2 ofertas.

36.537
Presupuesto base
87.689
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
15850000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
27 ene 2026, 11:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
PENEDES DISTRIBUCION ALIMENTARIA, S.A.
NIF
A58416884
Importe
36.472
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Mismo sector y zona (15 en Girona)

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.