Formalizada Suministros

Subministrament de panells NULISAseq™ Neuro 220 Panel per la determiació NULISA (Nucleic Acid Linked Inmuno-Sandwich Assay),en funció de les necesitats, per al projecte de recerca PI25/00345 de Fundació de Recerca Clínic Barcelona – Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Expediente: F26.008CN

Contrato de suministros formalizado por Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 33696500. Adjudicado el 25 ago 2026 a Alamar Biosciences Europe Srl. Se recibió 1 oferta.

67.800
Presupuesto base
81.360
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33696500
Publicación
15 jun 2026, 18:00
Fecha límite
1 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Alamar Biosciences Europe Srl
NIF
IT13467230960
Importe
67.765
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación 1 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 25 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DELS ARMARIS D’INFLAMABLES, ARMARIS DE CORROSIUS, VITRINES DE GASOS I CABINES DE BIOSEGURETAT, DIVIDIT EN 2 LOTS, PER A L’INSTITUT CATALÀ DE NANOCIÈNCIA I NANOTECNOLOGIA (ICN2)

80.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

L’objecte del present plec és la contractació del servei de manteniment preventiu dels armaris per a productes inflamables, armaris de productes corrosius (àcids i bases), vitrines de gasos dels laboratoris, cabines d’aspiració, cabines biològiques i braços extractors, situats als edificis de l’Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (d’ara endavant, ICN2) i del CM3.

32.000 €

Abierta 202607

Expedient de Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA. NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

134.363 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €