Formalizada Suministros

Subministrament de mobiliari i equipament infantil per a les llars d'infants municipals, finançat amb càrrec al Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència de la Unió Europea Next Generation EU

Expediente: 2025-ENS-C0204-000008

Subministrament de mobiliari i equipament infantil per a les llars d'infants municipals. El subministrament inclou la totalitat dels articles (mobiliari i equipament), sense excepció, que es detallen en el corresponent Plec de prescripcions tècniques (clàusula 2ª), satisfent les característiques, qualitats i funcionalitats detallades en la descripció d'aquests.

59.543
Presupuesto base
59.543
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tortosa, Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 ago 2025, 13:40

Organismo contratante

Ajuntament de Tortosa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 ago 2025
Anuncio de Pliegos 27 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 ago 2025
Anuncio de Formalización 27 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Tortosa

En la misma provincia (Tarragona)