Abierta Sin plazo publicado Suministros

Subministrament de mobiliari i equipament en 3 lots per a la nova comissaria de la Policia Local, amb mesures de contractació socialment responsable.

Expediente: 2026-SUB-OH-12

Subministrament, muntatge, instal·lació i posada en funcionament del mobiliari i equipament necessari per a la posada en marxa de la nova comissaria de la policia local, d’acord amb les característiques i requeriments definits en el PPT (3 LOTS). Pel que fa al lot 2, el contracte té caràcter mixt, atès que incorpora tant prestacions pròpies del contracte de subministrament com serveis accessoris vinculats al propi funcionament d’aquest consistents en la configuració, suport tècnic inicial, manteniment preventiu i correctiu durant el termini establert al PPT i, formació funcional dels usuaris, essent la prestació principal de la subministrament, tal com es detalla a l’informe de necessitats. Aquestes prestacions estan directament vinculades entre si, i constitueixen una unitat funcional de forma que una prestació complementa l’altra. Complementàriament, és objecte del contracte la millora del medi ambient.

640.551
Presupuesto base
413.023
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Santa Coloma de Gramenet, Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 06:26
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Abierta 2026-SE-OH-28

Servei de gestió, dinamització i coordinació dels centres de recursos juvenils Mas Fonollar i Rellotge XXI i del Punt d'Informació juvenil de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

1.265.396 €

Abierta 2026-SE-OH-28

Servicio para la gestión, dinamización y coordinación de los Centros de Recursos Juveniles Mas Fonollar y Rellotge XXI, así como del Punto de Información Juvenil de Santa Coloma de Gramenet. Éste contrato también tiene como objeto, de manera complementaria, el fomento de la ocupación de las personas jóvenes, de las mujeres y de las personas migradas y del fomento de la perspectiva de género a través del uso de un lenguaje inclusivo y no sexista.

575.180 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament del programari informàtic per a la gestió del servei d'ajut a la llar de l'Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

84.108 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Abierta 2026-SE-OS-22

Prestació dels serveis de desenvolupament i manteniment d’una aplicació web destinada a la visualització de les dades relatives al compliment dels plans municipals, d’acord amb les característiques detallades en el PPT.Amb aquesta finalitat, l’empresa adjudicatària haurà de desenvolupar, implementar i optimitzar l’actual model de web municipal de rendició de comptes “Infogovern”, incorporant-hi les millores que requereix aquest contracte, per garantir-ne una millor eficiència, usabilitat i adaptació a les necessitats actuals. Complementàriament és objecte d’aquet contracte promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

29.478 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €