Formalizada Suministros

Subministrament de mobiliari de vestidors, basat de nova licitació de l'Acord Marc SCS-2024-405, destinat al Bloc Quirúrgic de l'Hospital Universitari Josep Trueta (fase 1.2)

Expediente: SCS-2026-324

Contrato de suministros formalizado por Servei Català de la Salut (CatSalut) en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 39100000. Adjudicado el 15 abr 2026 a COMERCIAL DE INDUSTRIAS REUNIDAS, SA. Se recibieron 2 ofertas.

2.455
Presupuesto base
2.455
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
39100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2026, 12:04
Fecha límite
9 mar 2026, 11:00
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
COMERCIAL DE INDUSTRIAS REUNIDAS, SA
NIF
A08973380
Importe
2.455
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2026
Anuncio de Pliegos 15 abr 2026
Fin Plazo Presentación 9 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 abr 2026, 06:23

Mismo sector y zona (39 en Girona)

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Adjudicada X2026001268

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un dipòsit d’àcid sulfúric a la planta de compostatge de la Garrotxa.

17.588 €

Formalizada 193/2026

Subministrament material exposició La Retirada i dinamització exposició.

99.631 €

Adjudicada PR-2026-656

Contracte basat amb concreció de condicions per al subministrament i instal·lació de cortines per a diferents plantes de l'edifici de la Generalitat de Catalunya a Girona. PR-2026-656

5.304 €

Formalizada X2026001196

Aquest contracte té com objecte l’adquisició d’un rodet compactador de residus per a la deixalleria del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

39.900 €

Formalizada X2026001084

Subministrament i instal·lació de culleres bivalves i polispasts als pous de gruixuts de les EDAR d’Olot, Santa Pau i Llierca

81.155 €

En evaluacion GENE2026004568/X2026004636

Subministrament, en règim de lloguer sense opció de compra, muntatge i desmuntatge d’un avet d’avets durant el Nadal 2026-2027

20.661 €

Adjudicada X2026000451

Contracte de subministrament, transport i instal·lació d'armaris metàl·lics modulars destinats a allotjar els cubells de residus del servei de recollida porta a porta als habitatges plurifamiliars del carrer Sant Andreu, 35, de Porqueres, així com eventuals subministraments addicionals durant la vigència del contracte d'acord amb la disposició addicional 33a de la LCSP.

9.378 €

Formalizada GRO-27/2026

Suministro De Utensilios De Cocina Para El Colectivo Ssei

700 €

Formalizada 2026F040000002

És objecte de la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt del subministrament, en règim de lloguer, de mòduls de bar amb piques d’aigua, camerinos, renta-gots, taquilla i lavabos per la Festa Major de Salt i d’un mòdul de lavabos adaptat de tres portes per la Revetlla de Sant Joan. En el contracte està inclòs el servei de transport, el muntatge, el desmuntatge, així com les connexions d’aigua i desguàs.

27.350 €

Más licitaciones de Servei Català de la Salut (CatSalut)