Adjudicada Suministros

Subministrament de mobiliari de la llar d'infants Les Marietes

Expediente: 782/2025

Contracte administratiu pel subministrament de l’equipament de mobiliari dels espais interiors i zones de joc exteriors de l’escola bressol municipal Les Marietes.

123.913
Presupuesto base
123.913
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cunit, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 jun 2025, 15:46

Organismo contratante

Ajuntament de Cunit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2025
Anuncio de Pliegos 2 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jun 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16