Formalizada Suministros

Subministrament de mobiliari clínic, d'oficina i divers per a Centres de la Gerència d'Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Litoral-Esquerra i de la Gerència d'Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Muntanya-Dreta. Àmbit Territorial Barcelona. Institut Català de la Salut

Expediente: CS/AP51/1101476413/26/PS

Subministrament de mobiliari clínic, d'oficina i divers per a Centres de la Gerència d'Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Litoral-Esquerra i de la Gerència d'Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Muntanya-Dreta. Àmbit Territorial Barcelona. Institut Català de la Salut

116.506
Presupuesto base
14.502
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2026, 10:46

Organismo contratante

ICS - GAPiC Àmbit Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 ago 2026
Anuncio de Formalización 2 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:13