Formalizada Suministros

Subministrament de material sanitari pel Centre Jove de Salut Integral del municipi de Girona

Expediente: 2025016414

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament de material sanitari pel Centre Jove de Salut Integral per tal de poder desenvolupar les tasques diàries del servei.

4.776
Presupuesto base
4.776
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
10 oct 2025, 11:50

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 oct 2025
Anuncio de Pliegos 10 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 oct 2025
Anuncio de Formalización 10 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)