Adjudicada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE MATERIAL INFORMÀTIC PER AL DESENVOLUPAMENT DE LES ACCIONS DEL PROGRAMA “RETO DEMOGRÁFICO 2024”

Expediente: 3728/2025

L’objecte del contracte consistirà en el subministrament de material informàtic per al desenvolupament de les accions del programa “Reto demográfico 2024”, en concret el subministrament d’ordinadors portàtils, monitors i accessoris per als tècnics, per al desenvolupament de les accions del programa esmentat.

7.111
Presupuesto base
7.111
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tortosa, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 dic 2025, 15:48

Organismo contratante

Consell Comarcal del Baix Ebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 dic 2025
Anuncio de Pliegos 3 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Consell Comarcal del Baix Ebre

Adjudicada 4305/2025

El Consell Comarcal del Baix Ebre té la necessitat de contractar el subministrament de paper d’impressió i d’escriptura necessari per al funcionament ordinari dels procediments administratius propis de la Corporació, així com per a dotar al seu personal de materials essencials per a dur a terme les seves tasques.

1.094 €

Formalizada 776/2025

L’objecte del present contracte és el manteniment de la plataforma d’administració electrònica que actualment té implantada el Consell Comarcal del Baix Ebre per a tota la seva gestió administrativa i organitzativa, la qual incorpora els components i funcionalitats necessàries que permeten tant el compliment del marc legal vigent com l’adequació a les normes tècniques d’interoperabilitat i seguretat. Així mateix, també constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques per a la contractació dels serveis que siguin necessaris per al manteniment, en les seves diferents modalitats, de la plataforma contractada.

78.650 €

Adjudicada 4084/2025

El Consell Comarcal del Baix Ebre i La Fundació FCB han signat un conveni amb l’objectiu d’implementar el projecte BARÇA ACTIVA’T, un programa per tal de contribuir amb la millora de la igualtat d'oportunitats i la capacitació de les persones joves del nostre país, i des d'un enfocament holístic que té com a epicentre l'activitat física, que utilitza la metodologia de la Fundació FC Barcelona, com a eina per al desenvolupament de les persones joves. El programa està adreçat a nois/noies de 10 a 18 anys amb una previsió de 30 places. El Consell Comarcal es compromet a subscriure una pòlissa d'assegurança d’accidents i responsabilitat civil a les persones participants del programa. El programa s’iniciarà en data 1 d’octubre de 2025 i durarà fins el juny de 2026.

159 €

Formalizada 4449/2024

L’objecte del contracte és la realització de l’acció denominada “Assessorament integral a les empreses del Baix Ebre. Programa 360. Projecte Treball a les Comarques. Període 2024-2025”. L’objectiu és proporcionar a 12 microempreses i pimes que operen al Baix Ebre un suport amb una assistència professional i individualitzada, mitjançant assessors experts, que impulsi la consolidació del seu negoci, el seu creixement i com a conseqüència la creació d’ocupació, al mateix temps que orientar a 7 empresaris en la consecució de recursos provinents dels Fons Nuclears, per aprofitar aquests fons en benefici de les empreses del territori, segons les convocatòries vigents en aquell moment. El servei objecte del contracte consisteix en la posada a disposició d’aquestes empreses, d’una consultora externa i experta en aquelles temàtiques o àrees clau que afecten a l’operativitat d’una empresa, per tal que mitjançant una assistència tècnica continuada, aquest equip d’experts faci un acompanyament integral en aquelles actuacions concretes a millorar dintre de l’empresa amb la finalitat que aquestes siguin més competitives i puguin generar ocupació. Per a això, la consultora treballarà individualment amb cada empresa per millorar les necessitats i mancances d’aquestes, executant la planificació en base als objectius fixats i consensuats amb l’empresa, i si s’escau, oferint un recolzament i acompanyament en el disseny de projectes empresarials susceptibles de ser finançats pels Fons de Transició Nuclear, per tal de poder aconseguir que aquest finançament es quedi al territori i generi impuls econòmic i ocupació.

41.322 €

En evaluacion 1807/2026

Execució del Projecte Constructiu de reparació del túnel H de la Via Verda Val de Zafán

94.978 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €