En evaluacion Suministros

Subministrament de material informàtic i auxiliar pel personal del Consorci d'Acció Social de la Garrotxa

Expediente: B104/2025/19

L’objecte del present contracte és el subministrament de material informàtic i auxiliar pel personal\nal servei del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa (d’ara endavant, CASG) amb la finalitat de\nrenovar equips obsolets i avariats, i equipament per a nous treballadors.

35.669
Presupuesto base
1.240
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
18 ago 2025, 13:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 ago 2025
Anuncio de Pliegos 18 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 nov 2025
Anuncio de Formalización 14 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Consorci d'Acció Social de la Garrotxa

En la misma provincia (Girona)