Adjudicada Suministros

Subministrament de material informàtic

Expediente: 2025/193

L’objecte d’aquest contracte és l’adquisició del següent equipament informàtic per a XALOC, d’acord amb les característiques i requeriments tècnics que es descriuen en el Plec de Prescripcions Tècniques regulador d’aquest contracte (PPT):\n\n1_Subministrament de 10 unitats de lector de codi de barres Honeywell MS9540 Voyager o equivalent\n2_Subministrament de 45 unitats de tauleta Galaxy Tab s6 Lite (10.4\, wi-fi) amb S Pen o equivalent\n3_Subministrament de 20 unitats de monitor LED DELL 24” P2425H o equivalent\n4_Subministrament de 2 unitats d’escàner de sobretaula Kodak S2070 o equivalent\n5_Subministrament d’1 unitat de Patch pannel\n6_Subministrament de 5 unitats d’auricular sense fil Plantronics CS540 o equivalent\n7_Subministrament d’1 unitat de monitor HP E-Series E27m G4\n8_Subministrament de 6 unitats de Microsoft Surface Laptop 7a generació 13.8”\n9_Subministrament de 6 unitats de Dock Station per 2 monitors HDMI, entrada jr45 i mínim 3 ports USB\n10_Subministrament d’1 unitat de Switch ARUBA instant On 1930 24G 4SFP\n11_Subministrament de 15 unitats de terminal ALCATEL-Lucent 8008 IP Touch\n12_Subministrament de 20 unitats d’auriculars per PC Dell Pro-WH1022\n

33.718
Presupuesto base
33.718
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
27 may 2025, 13:14

Organismo contratante

Xarxa Local de Municipis Gironins (XALOC)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2025
Anuncio de Pliegos 27 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 may 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19