Formalizada Suministros

Subministrament de material de protecció i socorrisme, així com serveis per a esdeveniments esportius a les pistes d’esquí d’FGC Turisme

Expediente: CONTR/2025/0000000304-305-306

Subministrament de material de protecció i socorrisme, així com serveis per a esdeveniments esportius a les pistes d'esquí d'FGC Turisme (Ref: PO67/25)

196.740
Presupuesto base
47.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 dic 2025, 14:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 dic 2025
Anuncio de Pliegos 15 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 nov 2025
Anuncio de Formalización 15 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Girona)