Formalizada Suministros

Subministrament de material de lampisteria i aquells altres de la mateixa naturalesa per ser utilitzats per part del Consorci La Sopa en el manteniment (preventiu i correctiu), conservació i reparació de l'equioament.

Expediente: 2020-CEG-004

Subministrament del material de lampisteria i aquells altres de la mateixa naturalesa per ser utilitzats pel Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials La Sopa en el manteniment (preventiu i correctiu), conservació i reparació de l'equipament. Contracte agrupat de l'Ajuntament de Girona que inclou el Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials La Sopa de Girona en virtut del conveni subscrit entre l'Ajuntament de Girona i l'ens dependent.Aquestes prestacions s'han de desenvolupar d'acord amb allò previst en els respectius plecs de clàusules i prescripcions tècniques de l'expedient 2021020360. Subministrament de material de lampisteria per ser utilitzats per part de l'Ajuntament de Girona en el manteniment (preventiu i correctiu), conservació i reparació d'equipaments municipals i el domini públic municipal (Ajuntament de Girona)

5.620
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
16 ago 2022, 17:00

Organismo contratante

Consorci Centre d'Acolliment i Serveis Socials 'la Sopa'

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 ago 2022
Anuncio de Pliegos 16 ago 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jun 2022
Anuncio de Formalización 16 ago 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12