Adjudicada Suministros

Subministrament de material de fontaneria i reg pel manteniment de les instal·lacions municipals

Expediente: 664/2025

L'objecte del present contracte és l’adquisició de material de fontaneria i reg, per desenvolupar les tasques de manteniment en els edificis municipals i les instal·lacions a la via pública que realitzen les brigades de l’EPE Nostreserveis. El material a subministrar es troba relacionat a l’Annex I i l’Annex II del plec de prescripcions tècniques particulars, tractant-se d’una relació exhaustiva.

187.444
Presupuesto base
37.909
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 feb 2026, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 feb 2026
Anuncio de Pliegos 3 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 abr 2026, 10:14

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €