Formalizada Suministros

Subministrament de material de fontaneria i elèctric, necessaris per exercir el correcte manteniment dels edificis i equipaments de Tecnocampus

Expediente: ES_LA0011122_2026_EXP_63

Contrato de suministros formalizado por Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 31681410. Se recibió 1 oferta.

24.658
Presupuesto base
49.316
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
31681410
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 14:33
Fecha límite
20 mar 2026, 15:00
Duración
1 año
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:25

Mismo sector y zona (31 en Barcelona)

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta 2463/2026: CT/SB-04726

L’objecte del contracte és el lloguer, transport, muntatge, manteniment, legalització, desmuntatge i recollida de diferents motius nadalencs d’enllumenat ornamental per al guarniment dels carrers del municipi durant les campanyes de Nadal i la festa gastronòmica anomenada Tast Tiana.

64.384 €

Abierta 153/2026/0006.

Subministrament en règim de lloguer, instal·lació, manteniment, connexió, desconnexió i desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc i d’altres decoracions als carrers, places i equipaments municipals de Cerdanyola del Vallès

715.392 €

Abierta 905417/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

21.205 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

Abierta 2026/6434

Subministrament, en règim de lloguer, dels elements lumínics nadalencs, que inclou instal.lació, posada en servei, manteniment, desmuntatge i retirada dels mateixos

57.400 €

Abierta 2026/000034311

El contracte té per objecte els treballs continguts en el Projecte Executiu de substitució dels projectors existents per projectors LED i reforma elèctrica del bar del Camp Municipal d'Esports del Centenari. Els treballs a executar a l'equipament consistiran en la substitució dels equips actuals d'enllumenat del camp, per equips nous amb tecnologia LED proporcionant una millora en quant a consums i eficiència, i l'actualització de la instal·lació elèctrica de baixa tensió exclusivament a la zona del bar.

75.490 €

Abierta SEC 2025 108

Contractació del subministrament, en règim de lloguer, dels elements d'ornamentació de Nadal de Sant Just Desvern i del servei d’instal·lació, manteniment i desmuntatge.

148.760 €

Abierta 16118628

Fabricació de transformador de centre de transformació L9 per a càrrega de BUS

120.000 €

Más licitaciones de Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GESTIÓN INTEGRAL DE LA ADMINISTRACIÓN DE PERSONAL: CONTRATACIÓN, GESTIÓN DE NÓMINAS Y LIQUIDACIONES, IMPLANTACIÓN DE UN PORTAL DE LA PERSONA TRABAJADORA CON CONTROL HORARIO Y ASESORAMIENTO LABORAL PARA LA FUNDACIÓN TECNOCAMPUS MATARÓ-MARESME.

461.120 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_103

Subministrament de material de pintura per les instal·lacions de Tecnocampus

15.757 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

CONTRACTACIÓ DELS SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ D’ACTIVITATS PRÀCTIQUES NÀUTIQUES AMB ALUMNAT DE LA FUNDACIÓ TECNOCAMPUS

48.000 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

Contracte de serveis per a la realització d'activitats pràctiques nàutiques dirigides a l'alumnat de les assignatures Esports Nàutics I i Esports Nàutics II del Grau en Ciències de l'Activitat Física i l'Esport (CAFE) de la Fundació TecnoCampus Mataró-Maresme, mitjançant l'ús d'instal·lacions nàutiques especialitzades i la posada a disposició dels recursos humans i materials necessaris per al desenvolupament de les activitats.

24.000 €