Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE LLICÈNCIES D'ÚS DE PROGRAMARI DE VIDEOCONFERÈNCIA AVANÇAT

Expediente: 2025023173

L'objecte del contracte és el subministrament de llicències d'ús temporal de programari de videoconferència avançat. Es requereix el subministrament de 20 llicències avançades d'ús temporal de programari de videoconferència Zoom One Business per un període d'un any.

9.200
Presupuesto base
9.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2025, 14:42

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2025
Anuncio de Pliegos 15 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jul 2025
Anuncio de Formalización 15 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)