En evaluacion Suministros

Subministrament de llicències del programari Salesforce per a l’Ajuntament de Barcelona amb mesures de contractació publica sostenible.

Expediente: 002_26000056

Subministrament de llicències del programari Salesforce per a l’Ajuntament de Barcelona amb mesures de contractació publica sostenible.

1.216.286
Presupuesto base
1.216.286
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 16:36

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Institut Municipal d'Informàtica

Abierta 002_26000065

Homologació d’empreses per la realització dels serveis del Centre de Riscos i Operacions de Ciberresiliència (CROC) i dels serveis d’Operació de Serveis i eines Avançades de Protecció (OSAP) de l’Ajuntament de Barcelona , amb mesures de contractació pública sostenible

33.685.437 €

Abierta 002_26000067

Contracte per al subministrament del sistema d’impressió, escaneig i còpia de documents als centres de l’àmbit de gestió de l’Institut municipal Barcelona Innovació i Tecnologia de l’Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

87.457 €

Abierta 26000064

Serveis integrals de definició estratègica, disseny funcional i tècnic, configuració, desenvolupament a mida (minimitzant aquests casos), parametrització, integració, proves, desplegament, implantació, formació, gestió del canvi, suport tècnic, estabilització (correctiu, manteniment adaptatiu, preventiu i evolutiu) i evolució continuada d’una solució CRM integral basada en la plataforma Salesforce Public Sector Solution, per a la gestió dels serveis d’Habitatge de l’Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

3.490.404 €

Abierta 002_26000058

Manteniment d’equipament hardware del CPD de l’Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

984.496 €

Abierta 26000058

Manteniment d’equipament hardware del CPD de l’Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

984.496 €

En la misma provincia (Barcelona)