Abierta Sin plazo publicado Suministros

Subministrament de llicències de subscripció dels dispositius HPE ARUBA així com servei de suport i manteniment de l’equipament wifi instal·lat a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (ref. AP01/26)

Expediente: AP01/26

Subministrament de llicències de subscripció dels dispositius HPE ARUBA així com servei de suport i manteniment de l’equipament wifi instal·lat a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (ref. AP01/26)

276.598
Presupuesto base
276.598
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48218000
Publicación
3 feb 2026, 14:04
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 feb 2026
Anuncio de Pliegos 3 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 mar 2026, 03:09

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya