Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE LLICÈNCIES DE PROGRAMARI DE RÈPLICA DE LA BASE DE DADES PRINCIPAL I SERVEIS D'IMPLANTACIÓ

Expediente: 2025044665

Subministrament de llicències d'ús temporal de programari de rèplica de bases de dades Oracle, per un període de 48 mesos i els serveis d'instal·lació, configuració i proves del programari i traspàs del coneixement.

59.792
Presupuesto base
59.792
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
13 ene 2026, 11:18

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ene 2026
Anuncio de Pliegos 13 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 ene 2026
Anuncio de Formalización 13 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)